I'm a little embarrassed at how giddy this is making me.
I went to the store tonight and did 2 transactions.
#1 bought 4 boxes of Wheaties Fuel $7.96
used (4) .75/1 printables found here
used .75 ecoupon here
with my student discount (they take 5% off) my total came to $4.05!!
THEN the sweet $4 catalina prints!! WAHOO!
#2 bought 4 boxes of Raisin Bran $7.88
used (2) $1.50/2 printables
I also bought a book of stamps $8.80
= $13.68
Subtract $4.00
= $9.68
THEN a $3 catalina prints!!! Seriously giddy....Im a dork.
So taking out the stamps, it works out to be 8 boxes for about $1.93!
Comments