Gold n' Plump Chicken bone-in Breasts, Thighs, Wings, or Drumsticks $2.00
use $1/1 printable or .75 printable
= $1 - $1.25
Chicken Breasts $1.88/lb.
See a full list here.
I Can't Believe it's not Butter $.98
use .50/1 printable
= .48
Gold Medal Flour 5 lb. $1.50
use .75 printable (disappeared)
= .75
Price when you buy 8 participating products:
Bumble Bee Tuna 2.5 oz. .49
use .55/1 SS 2/21
= FREE
Del Monte Tomatoes .49
use $1/4 printable
= .24 each
Ken's Salad Dressing $1.49
use $1/1 SS 3/7
= .49
Smart Taste Pasta .75
use .75/1 printable and .75/1 printable A NEW 3rd LINK HERE!
= FREE print both links twice!!
Ronzini Healthy Harvest Pasta .75
use $1/2 printable
= .25 each
Smart Balance Sour Cream $1.49
use $1/1 RP 3/21
= .49
American Beauty Pasta .49
See a full list here.
We will soon post recipes using these ingredients!!! (not all in the same recipe though :)
Comments