So normally for the challenge I would post a picture of what I bought but Ed put everything away so fast that I had no time to protest. It wasn't that exciting of a trip anyway because I bought a lot of produce needed for my menu plan. But I did go to Walgreens to get a pretty good deal.
1 gallon of Milk 1.99
2 boxes HoneyNut Cheerios 2/$4
2 Jumbo packs of Pampers Diapers 2/$10
Coupons:
2 $1/1 HoneyNut Cheerios found here
2 $2/1 Pampers
And got $5.50 back in Register Rewards
TOTAL 16.04 (which is a good price for just 2 packs of diapers!)
Comments